Ana Sayfa · Kurumsal
   

2007 Yılında Maslak'ta kurulan  firmamızın çatısını 20 Yıllık Mercedes Sektör tecrübesine sahip personelimiz oluşturmaktadır. Yetkili Servis tecrübesi ve Mercedes-Benz'den almış olduğumuz eğitimlerle kaliteli hizmet sunmak ve müşteri  memnuniyeti ilk hedefimizdir.

Kendini geliştiren müşteri beklentilerine cevap verebilen kadromuz ile Mekanik, Elektronik, Kaporta, Boya ve Yedek Parça birimlerimizle hizmet vermekteyiz.

Ekibimiz 

Murat Çağlar

1976 Sivas Doğumlu uzmanımız ŞİŞLİ RND.MESLEK LİSESİ MOTOR BÖLÜMÜ Mezunudur.Sektöre 1990senesinde adım atmış olup Yetkili servisler dahil çeşitli büyük firmalarda görev yapmıştır.Firmamız  kurulmadan önce bir yetkili serviste Atölye Şefi olarak görev yapmakta idi. Bu görevi Esnasında Mercedes'ten çok iyi derecelerle alınmış bir çok altın sertifikaları Arıza Teşhis ve Bakım Teknisyenliği sertifikası bulunmaktadır.Bunun yanı sıra Mercedes Benz'in ilk kez düzenlemiş olduğu Dünya Teknisyen Olimpiyatları   yarışmasında 20003-2004 Türkiye Birinciliği 2005 Almanya da alınmış Arıza Teşhisi alanında  Dünya Birinciliği bulunmaktadır.Uzmanımız Halen eğitime ve kendini geliştirmenin önemine inanarak  mekanik -elektronik alanında başarıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Celil Işıldak

1971 Sivas Doğumlu uzmanımız 1986 Yılın da İstanbul'a gelerek Otomotiv Sektörüne atılmış26 Yıllık sektör hayatında Birçok yetkili ve özel serviste görev yapmıştır.En son olarak bir yetkili serviste Şanzıman ve mekanik ustası olarak görev yapmıştır.Mercedes'te Şanzıman ve Motor Enjeksiyon Sistemleri alanında eğitim ve birçok sertifika almıştır.Halen  şanzıman  motor -mekanik alanında  görevine devam etmektedir.

Yeşim Menteşeoğlu

1975 İstanbul doğumlu uzmanımız i.Ü.Tek.Bil.MYO.Mezun ve A.Ö.F İşletme bölümünde okumaktadır.Sektöre 2000 Yılında Bir Mercedes Yetkili Servisinde  başlamış burada ;Araç Kabul ,Müşteri Danışmanlığı ,Müşteri İlişkileri Sorumlusu Görevlerinde bulunmuştur.Halen servisimizde görevine devam etmektedir.

Zülfükar Öztürk

1984 İstanbul doğumlu uzmanımız Sektöre 1998 Senesinde başlamıştır.Şişli Çıraklık okulu mezunu uzmanımız çeşitli firmalarda çalışmıştır.Halen firmamızda Mekaniker olarak görev yapmaktadır.

Erdem Gece

1990 İstanbul Doğumlu uzmanımız Tekirdağ Namık Kemal Üniver.Çorlu M.Y.O Otomotiv bölümü mezunudur.Okul süresince çeşitli yetkili servislerde staj yapmıştır.Mekaniker olarak görev yapmaktadır.